Minikoparki.pro | Zabrze, ul. Bytomska 135 | +48 32 275 32 26 | biuro@wobis.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Zgoda Dowiedz się więcej
Minikoparka KUBOTA seria U10-3 obrysowa

Minikoparka KUBOTA U10-3


Minikoparka KUBOTA U10-3 to jedna z najmniejszych minikoparek KUBOTA. Cechą charakterystyczną modelu U10-3 jest jej duża moc, jedna z większych w swojej klasie wagowej. Obrys koparki nie wychodzi poza wymiary podstawy maszyny zapewniając swobodną prace przy ograniczonej przestrzeni roboczej (kabina jest w obrysie maszyny).

1 120 kg

Waga minikoparki

1.8 m

Głębokość kopania

Główne zalety modelu


Zmienny rozstaw gąsienic

W celu zoptymalizowania stabilności maszyny, np. podczas używania różnego rodzaju akcesoriów dodatkowych, w minikoparce U10-3 istnieje możliwość rozsuwania gąsienic. W model KUBOTA U10-3 – gąsienica rozszerza się z 750 mm do 990 mm. Cała operacja trwa zaledwie kilka sekund.

Minikoparka KUBOTA U10-3 rozsuwane gąsienice
Minikoparka KUBOTA U10-3 obrysowa

Przyjazny dla użytkownika

Kubota U10-3 może wykonywać różnego rodzaju zadania. Do minikoparki możemy podpiąć różnego rodzaju osprzęt. Szybkozłącza hydrauliczne, pomagają zaoszczędzić czas. Demontaż/wymiana osprzętu odbywa się szybko i bardzo sprawnie, bez użycia dodatkowych narzędzi.

Komfort pracy

KUBOTA U10-3 to mała minikoparka, która spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym maszynom. Niewielkie wymiary pozwalają na prowadzenie prac w trudno dostępnych miejscach. Szybki i bezproblemowy dostęp do komory silnika. Szeroko otwierana pokrywa zapewnia doskonały dostęp do podstawowych elementów silnika.

Minikoparka KUBOTA U10-3 i wozidło KC
Minikoparka KUBOTA U10-3 Obrysowa

Kabina w obrysie

Główną zaletą Minikoparki KUBOTA U10-3 jest to iż kabina w maszyny w każdej pozycji mieści się w obrysie gąsienic. Zdecydowanie ułatwi to państwu prace w ciasnych przestrzeniach jak i blisko ścian, bądź innych pionowych elementów.

Dane techniczne

Model silnika KUBOTA-Diesel D722-BH-6
Pojemność 719 cm3
Moc silnika KM / obr-min 10,2 / 2050
Moc silnika kW / obr-min 7,4 / 2050
Głębokość kopania 1800 mm / –
Wysokość unoszenia* 3050 mm / –
Szerokość 750 / 990 mm
Wysokość z kabiną 2350 mm
Wysokość z zadaszeniem -/td>
Siła kopiąca łyżki 10,4 kN
Siła kopiąca ramienia* 5,4 kN / –
Przepływ l/min 21 l/min
max ciśnienie Mpa ( kgf/cm2) 17,6
Maksymalna prędkość jazdy 2.1 / 3,8 km/h
Prześwit 140 mm
Waga kabina / zadaszenie kg * 1120 / –

Osprzęt dodatkowy

Szybkozłącze pozwala operatorowi minikoparki KUBOTA szybko, bez wychodzenia z kabiny zmienić np. łyżkę. Ma to oczywiście wpływ na zwiększenie efektywności pracy minikoparki jak i operatora maszyny.

Głowica uchylna , która pozwala nam na wychylanie zamocowanego osprzętu zarówno w stronę lewą jak i prawą pod kątem do 90 stopni. Występuje w dwóch wersjach – ręczne lub hydrauliczne wpinanie osprzętu.

Do modelu minikoparki KUBOTA U10-3 proponujemy łyżki o rozmiarze 250 – 400 mm.

Do modelu minikoparki KUBOTA U10-3 proponujemy łyżki o rozmiarze 900 mm.

Wiertnica DIGGA PDD istnieje możliwośc podpięcia urządzenia do minikoparki KUBOTA model U10-3. Maksymalna szerokość wiercenia do 400 mm (w zależności od podłoża).

Wiertła – do KUBOTA U10-3, zaleca się wiertła od 100 do 400 mm szerokości (w zależności od podłoża).

Mocowanie jest niezbędne do prawidłowej instalacji wiertnicy na koparce. Mocowanie jedno sworzniowe stosowane jest przeważnie w minikoparkach nie posiadających szybkozłącza.

Mocowanie jest niezbędne do prawidłowej instalacji wiertnicy na koparce. Mocowanie dwu sworzniowe najczęściej stosowane jest w minikoparkach wyposażonych w szybkozłącze.

Do modelu minikoparki KUBOTA U10-3 proponujemy młot hydrauliczny SOCOMEC DMS 50. Waga urządzenia 60 kg, w wyposażeniu standardowym dostajemy młot z grotem. Jako opcję dodatkową proponujemy płytę montażową do minikoparek KUBOTA i węże hydrauliczne.

Jeśli nie posiadacie Państwo odpowiedniego pojazdu do przewozu minikoparki KUBOTA, proponujemy zakup przyczepy/lawety przystosowanej do transportu maszyny. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy WIOLA-czołowego producenta przyczep w Polsce. Proponowane Państwu przyczepy/lawety wyposażone są w najazdy, które zapewniają szybki załadunek/rozładunek maszyny.

Przyczepy posiadają homologację europejską, umożliwiającą rejestrację przyczep w zakresie 350-3500 kg. Wysokiej jakości podzespoły do produkcji przyczep, zapewniają długotrwały i bezpieczny transport minikoparek.